+90 (222) 315 2603
+90 (222) 315 2603

ARESPEN HAKKINDA

1999 yılında gelen talepler üzerine firmamız PVC kapı ve pencere sistemleri üretimine başlamıştır. Alüminyum doğrama ve panjur ile üretimine başlayan firmamız bugün KOMPEN PVC Kapı ve Pencere Sistemleri yetkili üretici bayiliği, monoblok panjur, motorlu panjur, garaj kapısı, dükkan kepenk sistemleri, motorlu perde sistemleri, alüminyum korkuluk ve küpeşte sistemlerini ilave ederek imalat ve montajlarına aralıksız devam etmektedir. Faaliyetlerine kaliteden ödün vermeden devam eden firmamız bundan sonrada uzman kadrosuyla ve modern tesisiyle üretimine devam edecektir. Rekabetin arttığı bu dönemde hedefimiz, kaliteyi sürekli arttırarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Planlı Çalışma Sistemi

Teknolojiyi kullanan ekibimiz tüm projeleriniz için, bilgisayar destekli planlar çıkararak hizmet kalitemizi yüksek tutuyoruz.

Profesyonel Ekip

Hem ürün gamı olarak, hemde güvenli ürün stratejimiz ile müşterilerimizin kalite ve güvene kavuşmasını sağlıyoruz.

Kalite & Güven

Sektörde çalışkan ve yetişmiş eleman kavramı düşük olduğu şu dönemde, eğitimli ve tecrübeli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Sektörümüzün konumu itibarı ile müşteri memnuniyeti konusunda, işlerimizde hassas davranmaya gayret ediyoruz.

KALİTELİYİ VE
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ HEDEFLEYEN ÇALIŞMA PRENSİPLERİ!

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, makina parkurumuzu son teknolojinin trend makinalarını kullanıyoruz.

Neden Biz?

1999 yılında gelen talepler üzerine firmamız PVC kapı ve pencere sistemleri üretimine başlamıştır. Alüminyum doğrama ve panjur ile üretimine başlayan firmamız bugün KOMPEN yetkili üretici bayiliği, monoblok panjur, motorlu panjur, garaj kapısı, dükkan kepenk sistemleri, motorlu perde sistemleri, alüminyum korkuluk ve küpeşte sistemlerini ilave ederek imalat ve montajlarına aralıksız devam etmektedir. Faaliyetlerine kaliteden ödün vermeden devam eden firmamız bundan sonrada uzman kadrosuyla ve modern tesisiyle üretimine devam edecektir. Rekabetin arttığı bu dönemde hedefimiz, kaliteyi sürekli arttırarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.